Oferta pracy

Brygadzista grup murarzy bądź cieśli szalunkowych

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Niemieckie przedsiębiorstwo z 25 letnim stażem na rynku budowlanym zatrudni do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA GRUP MURARZY BĄDŹ CIEŚLI SZALUNKOWYCH.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy brygady w zakresie planowania, rozdzielania oraz wykonywania prac na poszczególnych stanowiskach,

  • Komunikacja z Kierownikiem Budowy – dlatego musisz dobrze znać język niemiecki.

Wymagania pracodawcy

  • Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Znasz język niemiecki,

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B.,

  • Potrafisz dobrze organizować pracę swoją i podległego Ci zespołu.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę oraz możliwość wieloletniej współpracy,

  • Stawka 17,70-19,70 euro brutto/godzina (możliwe premie),

  • Udział w projekcie „Brygadzista współzarządzający” – to coroczny program dający finansowy udział w zysku firmy,

  • Udział w firmowym programie rozwoju brygadzistów (szkolenia, venty firmowe),

  • 1200 euro/za osobę – to premia jeśli polecisz nam dobrego BRYGADZISTĘ, który też podejmie z nami współpracę,

  • 250-750 euro/za osobę – to premia jeśli polecisz nam dobrego PRACOWNIKA BUDOWLANEGO, który podejmie z nami współpracę,

  • 30 dni płatnego urlopu,

  • Pracujemy 9-10 godzin dziennie, jeśli chcesz możesz pracować również w soboty,

  • 219 euro miesięcznie zasiłku na dziecko,

  • Darmowe i bardzo komfortowe zakwaterowanie,

  • Zjazdy do Polski co 10 dni służbowymi samochodami,

  • Ubrania robocze i narzędzia,

  • NIE ZAPŁACISZ podwójnego podatku w Polsce za dochody uzyskane w 2021 roku za granicą.