Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista-instalator sieci zewnętrznych wodno-kanalizacyjnej

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE ROMAN JERECZEKO firmie

  • Bytów

    Bytów, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac w zakresie budowy dróg

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobre relacje i miłą atmosferę

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE ROMAN JERECZEK

Ponad ćwierć wieku doświadczenia, podejmowanie się nie tylko typowych ale i niestandardowych, specjalistycznych robót budowlanych a także zachowanie jakości i terminowości pozwoliło firmie ROMAN JERECZEK osiągnąć pozycję lidera w regionie - jako PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE.

W znakomitej większości realizacji budowlanych występujemy jako GENERALNY WYKONAWCA, sprawnie koordynując przebieg zleconych nam robót przez duże firmy, sieci marketów handlowych, samorządy terytorialne czy inwestorów indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Przyborzyce 7

77-100 Bytów