Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.

Magazynowa 40

Jankowo Gdańskie (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu pracowników magazynowych.

  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość procesu obsługi towarów.

  • Odpowiedzialność za realizację wskaźników wydajnościowych.

  • Optymalizowanie standardów i procedur pracy w magazynie.

  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy przy obsłudze towarów.

  • Dbanie o sprzęt i wyposażenie magazynu.

  • Współpraca z innymi działami organizacji.

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu w systemie 3- zmianowym w godzinach: 06:00 -14:15, 14:00 -22:15, 22:00 - 06:15.

  • Doświadczenia w zarządzaniu magazynem.

  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu.

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność podejmowania decyzji, delegowania zadań i wyznaczania priorytetów.

  • Zaangażowanie, proaktywna postawa lidera, samodzielność

  • Nastawienie na osiąganie celów.

Mile widziane

  • Gotowość do dwutygodniowego szkolenia w naszym oddziale w Łodzi od 19 do 30 września (start pracy oddziału planujemy na początku października).

To oferujemy

  • Umowę o pracy na pełny etat.

  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i najbliższych członków Twojej rodziny.

  • Bezpieczeństwo i stabilność pracy w globalnej grupie.

  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole w niewielkim, nowotworzonym magazynie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Co ponad to? U nas znajdziesz #dobrepołączenie:

  • Tradycji z innowacyjnym podejściem. W grupie wypracowaliśmy wiele dobrych praktyk, którymi chętnie dzielimy się z naszym zespołem. Jednocześnie cały czas się rozwijamy- biznesowo i operacyjnie. RFL to nowa spółka w grupie. Z nami możesz wdrażać swoje pomysły!

  • Bezpieczeństwa globalnej grupy z pracą w kameralnym zespole.

  • Lokalnych i międzynarodowych możliwości rozwoju. Nasz zespół cały czas się rozwija, a Ty możesz rozwijać się razem z nim!

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy nową spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska, która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej.

Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Szukamy osoby, która chciałaby budować nową firmę razem z nami!

Przewiń do profilu firmy