Oferta pracy

Brygadzista (K/M)

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją projektową

  • Zaangażowanie w ciągły rozwój projektu

  • Nadzorowanie zespołu inspektorów (planowanie zmian, wyznaczanie obowiązków), efektywne zarządzanie czasem pracy podległych kontrolerów jakości)

  • Rozwój współpracy i budowanie relacji z klientami firmy

  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego (Excel)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie I (7-15, 8-16) lub II zmianowym (14-22)

  • Konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołowej

  • Samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego (B2)

  • Znajomość podstaw mechaniki pojazdowej

To oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie z branży Motoryzacyjnej, przy realizacji ciekawych projektów

Pracę w młodym i ambitnym zespole

Szkolenia wdrażające i doskonalące

Umowę o pracę +premia do 10%

Pakiet benefitów (Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

System bonusowy oraz dofinansowanie do wczasów

Narzędzia niezbędne do pracy

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Przewiń do profilu firmy