Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista/ -ka pralni

  • Lipsk, Niemcy
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi pralnicze, do pralni w Lipsku poszukujemy

    Nr ref.: 28997
    Praca stała
    Lokalizacja: Lipsk

    Zakres obowiązków:

    koordynowanie pracy zespołu około 20 osób

    nadzór nad funkcjonowaniem zmiany

    delegowanie zadań

    tłumaczenia pomiędzy polskimi pracownikami i niemieckimi przełożonymi

    Oczekiwania:

    wykształcenie średnie

    doświadczenie na podobnym stanowisku

    dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

    Oferta:

    umowa o pracę na miejscu

    atrakcyjne wynagrodzenie

    pomoc w zakwaterowaniu

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)