Brygadzista/ka produkcji

TrenkwalderO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Oleśnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista/ka produkcji [rekrutacja prowadzona online]

Numer ref.: BRY/WRO/0620

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracownikami (udział w rekrutacji, wdrażanie, ustalanie i organizowanie pracy itp.),
  • prace ślusarskie i spawalnicze,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • udział w ustalaniu procesu dokumentacji,
  • dbałość o BHP,
  • realizowanie wskaźników z obszaru produkcji (jakość, terminowość, koszty, współpraca),
  • zgłaszanie zapotrzebowania na materiał, kontrola stanu urządzeń,
  • proponowanie zmian i usprawnień.

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy przy produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu/koordynowaniu ludźmi,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako spawacz lub ślusarz,
  • praktyczna znajomość zastosowania lean manufacturing (np. 5S, standaryzacja pracy, TPM, kaizen),
  • praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywność, zadaniowość, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez zakład,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia,
  • praca w systemie II zmianowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy