Logo Pracuj.pl

Brygadzista

Delicpol Sp. z o.o. (Continental Bakeries Company)O firmie

  • Kamyk (pow. kłobucki)
    Kamyk (pow. kłobucki), śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych zadań: zgodnie z poleceniami otrzymanymi od bezpośredniego przełożonego, zgodnie z postanowieniami określonymi w zakresie obowiązków dla zajmowanego stanowiska pracy, starannie, sumiennie i w określonym terminie, przy przestrzeganiu zasad oszczędności i gospodarności,
  • Odpowiednie organizowanie pracy podległych pracowników,
  • Zgłaszanie potrzeb szkoleniowych w podległym obszarze,
  • Ciągły monitoring procesu produkcji,
  • Kontrola i egzekwowanie odpowiedniego stanu czystości na stanowiskach pracy.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność kierowania zespołem,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Podstawowa wiedza związana z systemami jakości w produkcji żywności (BRC, HACCP),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne / gotowość do ich wykonania.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Delicpol Sp. z o.o. (Continental Bakeries Company)

Grupa Delicpol wchodząca w skład Firmy Continental Bakeries, wiodący producent wyrobów cukierniczych, poszukuje pracownika na stanowisko: BRYGADZISTA.

Brygadzista, Kamyk (pow. kłobucki)