Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - kierownik działu - Stolarnia

  • Czołowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "EURO-ASTAR" SP Z O. O.

    Miejsce pracy: Czołowo (pow. poznański)
    Numer referencyjny: Bryg1

    Obowiązki:

    • Koordynacja i dbałość o sprawne funkcjonowanie działu stolarni (frezarki, pilarki, strugarki czterostronne, szlifierki)
    • Współpraca z kierownikiem działu montażu
    • Współpraca z działem gł. mechanika - w zakresie zapewnienia bezawaryjnej realizacji produkcji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
    • Znajomość aplikacji biurowych
    • Mile widziane wykształcenie branżowe

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę
    • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji i pełnionej funkcji
    • Dla osób przyjezdnych - oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ