Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista/Kierownik Produkcji

  • Stręgoborzyce (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych
    sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    /przetwórstwo warzyw, dania gotowe/
    Miejsce pracy: Stręgoborzyce (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • kierowanie, organizowanie, planowanie i kontrolowanie pracy w podległym dziale produkcji żywności
    • opracowywania norm technologicznych i kalkulacji cenowych
    • opracowywania instrukcji technologicznych dla maszyn i urządzeń
    • przeprowadzania prób technologicznych nowych wyrobów, surowców i opakowań
    • ustalania parametrów technologicznych wyrobów oraz kontrolowanie ich przestrzegania w produkcji
    • kontroli i badań jakości wyrobów w toku produkcji i wyrobu końcowego
    • kontroli jakości przebiegu procesów technologicznych
    • wykonania prób trwałościowo – przechowalniczych
    • optymalizacja procesu poprzez bieżącą analizę parametrów
    • wdrażanie nowych projektów od koncepcji i momentu przeprowadzenia prób technologicznych do seryjnej produkcji

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe – technolog żywności lub pokrewne
    • staż pracy - min. 2 lata przy produkcji żywności
    • doświadczenie w branży przetwórstwa warzyw i owoców
    • umiejętność pracy koncepcyjnej
    • mile widziana znajomość systemu BRC
    • kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
    • biegła obsługa komputera
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • prace pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia