Oferta pracy

Brygadzista - Kierownik Zmiany

Frisco SAO firmie

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym,

  • Kierowanie i nadzór nad wskazanymi procesami magazynowymi,

  • Zarządzanie oraz motywowanie pracowników,

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu,

  • Realizacja wyznaczonych zadań i celów,

  • Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych,

  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie,

  • Bieżąca współpraca z działem Transportu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi

  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Praca w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy