Logo Pracuj.pl

Brygadzista - Kierownik Zmiany

Frisco SAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym,
  • Kierowanie i nadzór nad wskazanymi procesami magazynowymi,
  • Zarządzanie oraz motywowanie pracowników,
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu,
  • Realizacja wyznaczonych zadań i celów,
  • Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych,
  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie,
  • Bieżąca współpraca z działem Transportu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi,
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Praca w systemie zmianowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Brygadzista - Kierownik Zmiany, Kraków