Oferta pracy

Brygadzista - Kierownik Zmiany

Frisco SA O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
 Jesteśmy liderem warszawskiego
rynku zakupów spożywczych
z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

TWOJE ZADANIA:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym,
  • Kierowanie i nadzór nad wskazanymi procesami magazynowymi,
  • Zarządzanie oraz motywowanie pracowników,
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu,
  • Realizacja wyznaczonych zadań i celów,
  • Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych,
  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie,
  • Bieżąca współpraca z działem Transportu.

DOCENIAMY:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS

Oferujemy dla Ciebie:

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Praca w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym

Sprawdź nas! Przekonaj się, że warto.

www.frisco.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy