Oferta pracy

Brygadzista - Kierownik Zmiany

Frisco SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • · Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym,

  • · Kierowanie i nadzór nad wskazanymi procesami magazynowymi,

  • · Zarządzanie oraz motywowanie pracowników,

  • · Planowanie i organizowanie pracy zespołu,

  • · Realizacja wyznaczonych zadań i celów,

  • · Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych,

  • · Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie,

  • · Bieżąca współpraca z działem Transportu.

Nasze wymagania

  • · Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem,

  • · Samodzielność w działaniu,

  • · Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • · Wykształcenie min. Średnie,

  • · Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS

To oferujemy

  • · Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń,

  • · Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • · Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi,

  • · Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,

  • · Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • · Praca w systemie dwu zmianowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy