Oferta pracy

Brygadzista/Koordynator budowlany

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

12 00016 000 brutto / mies.
  • Frankfurt nad Menem, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracą podległych pracowników

  • Budowanie brygad pracowniczych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych pracowników

  • Organizowanie logistyki, transportu i pobytu pracowników w Niemczech

  • Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami firmy

  • Wsparcie innych działów w zakresie m.in. dokumentacji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie we współpracy z agencjami pracy jako np. pracownik budowlany/ elektryk

  • Umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi i podstawowej obsługi MS Office

  • Znajomość języka niemieckiego – min. poziom B2 – warunek konieczny

  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę na pełen etat na podstawie niemieckiej umowy o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Nowoczesne biuro oraz niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

  • Wsparcie firmy w relokacji, jeśli będzie taka potrzeba

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się zatrudnianiem wykwalifikowanej kadry pracowników z branży budowlanej w siedzibą we Frankfurcie nad Menem, poszukamy osoby na stanowisko: Brygadzista/Koordynator budowlany.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel: tel. 512 496 759