Logo Pracuj.pl

Brygadzista - Lider Działu Utrzymania Ruchu

Work & PeopleO firmie

  • Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, największej firmy w Europie produkującej części dla branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista/Lider Działu Utrzymania Ruchu

(miejsce pracy: Stalowa Wola)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad właściwym stanem technicznym maszyn i urządzeń.
  • Lokalizowanie, diagnozowanie i koordynowanie procesów usuwania uszkodzeń oraz usterek w maszynach i urządzeniach zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej.
  • Analiza awaryjności i zużycia części maszyn i urządzeń, określanie i eliminacja przyczyn.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń.
  • Stałe kontrolowanie procesów oraz bieżącej konserwacji urządzeń,
  • Nadzór nad gospodarką materiałową i zgłaszanie zapotrzebowania do odpowiednich komórek organizacyjnych.
  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz czasem pracy podległego zespołu.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez wszystkich pracowników wydziału przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem szkoleń specjalistycznych oraz z zagadnień BHP.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne kierunkowe: elektryk i/lub automatyk).
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w obszarze obrabiarek numerycznych w dziale utrzymania ruchu).
  • Praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki i układów elektrycznych.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy.
  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie w firmie, ponad 20 lat zajmującej się obróbką mechaniczną na polskim rynku.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę.
  • Możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego
  • i wyższego szczebla).
  • Benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej).
  • Dofinansowanie do posiłków.

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) . Od ponad 12 lat wspieramy koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych, a także pracy tymczasowej.

Brygadzista - Lider Działu Utrzymania Ruchu, Stalowa Wola