Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista / Lider - obszar produkcji

Grupa VIRTUO firmie

  • Łośnicka 35, Zawiercie
    Zawiercie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Grupa VIRTU

Łośnicka 35

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • udział w optymalizacji procesu zarządzania obszarem produkcji,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników produkcji,

  • realizacja planów produkcji pod względem ilościowym i jakościowym,

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami obsługiwanymi przez pracowników produkcji,

  • zapewnienie zgodnego z przeznaczeniem zużycia surowców i materiałów,

  • raportowanie wskaźników produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza),

  • umiejętność obsługi komputera, w tym arkusza MS Excel,

  • zorientowanie na osiąganie założonych celów produkcyjnych,

  • podstawowa znajomość systemów leanowych (5S, Kaizen),

  • znajomość przepisów z prawa pracy oraz BHP,

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu IMPULS EVO.

To oferujemy

  • samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy),

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • rozwój kompetencji merytorycznych i menedżerskich,

  • stabilne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa VIRTU

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Przewiń do profilu firmy