Oferta pracy

Brygadzista/Lider Produkcji

Nestle Polska SA Oddział w KargowejO firmie

Nestle Polska SA Oddział w Kargowej

Kolejowa 1

Kargowa

W Nestlé dzięki wiedzy, zaangażowaniu i współpracy naszych specjalistów skutecznie osiągamy wspólne cele. Nasze perspektywy rozwoju oraz atmosfera wsparcia pozwolą Ci realizować się każdego dnia.
Dołącz do nas. Wykorzystaj swoje kompetencje i nasze możliwości, aby zmieniać jutro.

Twoje zadania w Nestle:

  • Zarządzanie zespołem pracowników w celu wykonania na czas zaplanowanej produkcji, z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa, ochrony środowiska, jakości oraz kosztów
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wyników obszaru
  • Rozwijanie podległego zespołu, aby sprostać postawionym celom
  • Współpraca z innymi liderami oraz działami pomocniczymi
  • Rozliczanie materiałów w systemie SAP
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

Dołącz do Nestle jeżeli:

  • Masz ukończone studia wyższe techniczne lub technologiczne
  • Posiadasz umiejętności planowania i przewidywania, analizy i wyciągania wniosków
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś decyzyjny/a
  • Sprawnie obsługujesz komputer – m.in. programy pakietu MS Office
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy - warunek konieczny

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowa
    o pracę
    Bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Opieka
    medyczna
    Zdrowie
    cały rok
  • Fundusz socjalny (Multisport, dofinansowanie urlopu)
    Czas dla siebie
  • Fundusz
    emerytalny
    Zabezpieczenie przyszłości
  • Budowanie
    doświadczenia
    Odpowiedzialne
    projekty i zadania

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy