Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Lider serwisu

  • Chorzów, śląskie
  • Kierownik
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZOELLER TECH Sp. z o.o. należąca do grupy Zoeller-Kipper GmbH, jednego z europejskich liderów z branży pojazdów komunalnych, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na następujące stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie i nadzór nad pracą zespołu serwisantów
    • wykonywanie robót serwisowych wraz z zespołem
    • optymalizowanie pracy serwisantów pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej, w tym rejestracja operacji i danych w systemach
    • współpraca przy planowaniu i ofertowaniu napraw serwisowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenia min. średnie techniczne, kierunek mechanika
    • doświadczenia w pracy na stanowisku serwisowym lub produkcyjnym
    • doświadczenia w prowadzeniu zespołu pracowników
    • umiejętności czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych i hydraulicznych
    • znajomość branży automatyki i hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem
    • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym, godziny: 6.00-14.00 i 10.00-18.00

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • umowę o pracę
    • dodatki socjalne: dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do kart Multisport, bony świąteczne, pakiet medyczny
    • specjalistyczne szkolenia techniczne

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłego procesu rekrutacji.