Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista - Lider serwisu

HR Progress Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy i koordynowanie pracy zespołu (powyżej 10 osób)

  • nadzór nad pracownikami serwisu sprzątającego i weryfikacja stanu czystości obiektu

  • wdrażanie nowych pracowników do zadań

  • sporządzanie zamówień na środki chemiczne

  • nadzór nad listą obecności i grafikami

Wymagania pracodawcy

  • motywujesz innych i otwarcie się komunikujesz

  • jesteś dokładny i asertywny

  • masz gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dobrze zarządzasz czasem i personelem

  • znasz i korzystasz z pakietu Ms Office (Excel, Word)

  • jesteś osobą energiczną

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem

  • umowę zlecenie z przejściem na umowę o pracę

  • samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • lokalizacja Gdańsk Śródmieście (6:00-14:00 i 14:00-22:00 lub 22:00-6:00)

  • lokalizacja Gdańsk Oliwa (06:00-14:00 i 09:30-17:30 (tydzień na tydzień))