Oferta pracy

Brygadzista - Lider Zespołu

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników produkcyjnych

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do produkcji

  • Odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy i bezpieczeństwo zespołu

  • Organizowanie zapasu i przepływu materiałów i części

  • Optymalizacja organizacji pracy

  • Szkolenie nowych pracowników

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymagania

  • Umiejętność kierowania zespołem (lub predyspozycje) – preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej np. jako Trener, Główny Operator

  • Zdolności manualne

  • Zrozumienie norm ISO, bezpieczeństwa

  • Znajomość metodologii KAIZEN, 5S

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy