Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Lider Zespołu Magazynowego

  • Pruszków, mazowieckie
  • Kierownik
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Sztuka logistyki, logistyka sztuki

    Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Min. rok doświadczenia w obszarze logistyki.
    • Wiedza na temat operacji magazynowych i zasad gospodarki magazynowej.
    • Znajomość systemów magazynowych.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presja czasu.
    • Bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności Ms. Excel).
    • Otwartość, komunikatywność i umiejętność budowanie relacji z pracownikami.
    • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu (ok.10-20 osób).
    • Realizacja określonych zadań związanych z wykonaniem operacji magazynowych.
    • Realizacja określonych celów jakościowych.
    • Szkolenie i ocena podległych zespołów operacyjnych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce.
    • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe).
    • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.
    • Udział w ciekawych projektach.
    • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
    za pomocą przycisku Aplikuj,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl