Brygadzista - Lider Zespołu Magazynowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 20.09.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 20.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Sztuka logistyki, logistyka sztuki

    Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Min. rok doświadczenia w obszarze logistyki.
    • Wiedza na temat operacji magazynowych i zasad gospodarki magazynowej.
    • Znajomość systemów magazynowych.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presja czasu.
    • Bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności Ms. Excel).
    • Otwartość, komunikatywność i umiejętność budowanie relacji z pracownikami.
    • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu (ok.10-20 osób).
    • Realizacja określonych zadań związanych z wykonaniem operacji magazynowych.
    • Realizacja określonych celów jakościowych.
    • Szkolenie i ocena podległych zespołów operacyjnych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce.
    • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe).
    • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.
    • Udział w ciekawych projektach.
    • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl