Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista/Lider Zespołu Magazynu

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nordglass jest jednym z największych producentów i dystrybutorów szyb samochodowych oraz specjalistycznych na rynku europejskim. Jest liderem na polskim rynku w zakresie wymiany i naprawy szyb samochodowych oraz członkiem AGC.

    AGC (Asahi Glass Company) jest największą grupą w branży produkcji szkła przemysłowego i samochodowego. Centrala europejskiego oddziału firmy znajduje się w Belgii. AGC aktywnie działa w dziedzinie szkła budowlanego (zewnętrzne oszklenie i szkło dekoracyjne), szkła samochodowego i szkła do zastosowań słonecznych.

    W obecnej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko

    BRYGADZISTA/LIDER ZESPOŁU MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Koszalin

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników.
    • Kontrola wykonanych przez brygadę zadań.
    • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów p.poż.
    • Dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem.
    • Praca w systemie 2-zmianowym.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność organizacji pracy oraz umiejętność kierowania małym zespołem.
    • Rzetelność i sumienność.
    • Znajomość pracy na komputerze w stopniu podstawowym.
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne rozwiązania,
    • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną,
    • Miłą i angażującą atmosferę w pracy,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

    Prosimy o dołączenie podpisanego:

    • oświadczenia - „Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie.”
    • klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych  Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).