Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Lider Zmiany

  • Łask, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instalplast – Łask sp z o.o. sp komandyt
    zatrudni pracowników na stanowisko:
    BRYGADZISTA - LIDER ZMIANY
    Miejsce pracy: Łask

    Opis stanowiska:

    • Organizacja i koordynacja pracy kilkunastoosobowej grupy pracowników
    • Realizacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, jakości, wydajności maszyn oraz bezpieczeństwa pracy
    • Kontrola produktu
    • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
    • Odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie surowców

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie
    • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub lidera zmiany
    • Gotowość do pracy w systemie trzy lub czterozmianowym
    • Umiejętność zarządzania zespołem, utrzymania dyscypliny i kontroli czasu pracy
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Zdolność podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów
    • Doświadczenie w pracy w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pełny etat
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do InstalPlast Łask sp z o.o. sp.k., zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził/a Pan/Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy.

    Dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań może Pani/Pan skontaktować się z nami pod adresem ul. Żeromskiego 66, 98-100 Łask.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.