Oferta pracy

Brygadzista – Lider Zmiany Magazynu

MegaMarketO firmie

  • Tarnobrzeg, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
MegaMarket S.A. Ogólnopolski Dystrybutor Wyposażenia: sklepów spożywczych i przemysłowych , sektora gastronomicznego , nowoczesnych obiektów magazynowych z siedzibą w Tarnobrzegu.

Więcej informacji na www.megamarket.com.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadaniem wybranej osoby będzie nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych i obsługa towarów, jak również organizacja pracy podległych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu (ok.10-20 osób).
  • Realizacja określonych zadań związanych z wykonaniem operacji magazynowych.

Wymagania :

  • Doświadczenie w obszarze logistyki (magazynier, lider, brygadzista itp.)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności Ms. Excel).
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność budowanie relacji z pracownikami.

Oferujemy :

  • Pracę na pełny etat w dynamiczne rozwijającej się Firmie.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach .
  • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy