Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Lider zmiany produkcyjnej

  • Leszno (pow. warszawski zachodni), Guzów (pow. żyrardowski), mazowieckie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje do naszych zakładów produkcyjnych w Lesznie oraz Guzowie osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Leszno (pow. warszawski zachodni), Guzów (pow. żyrardowski)
    Nr ref.: 03/08/2019

    Zadania:

    • zarządzanie zespołem pracowników od 10 do 20 osób (organizowanie, motywowanie, kontrola),
    • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie,
    • dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy,
    • skuteczna realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych,
    • obsługa maszyn.

    Wymagania:

    • doświadczenie min.2 lata na podobnym stanowisku w organizowaniu i kontroli pracy zespołu produkcyjnego będzie mile widziane,
    • doświadczenie w pracy na produkcji (nie koniecznie spożywczej),
    • gotowość podjęcia pracy w Zakładzie w Lesznie lub Guzowie,
    • umiejętność egzekwowania przestrzegania przez pracowników zasad, procedur, instrukcji, regulaminów pracy i BHP,
    • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu, zaangażowanie, komunikatywność,
    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość obsługi komputera,
    • zapał i motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku,
    • przeszkolenie dla osób bez doświadczenia,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
    • pracę w systemie zmianowym,
    • praca możliwa od zaraz.

    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)