Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Lider zmiany

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie

    W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce, specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy w Warszawie na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.:GT/CN/W/LZ/08/19

    ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

    • organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników na poszczególnych zmianach
    • zapewnienie najwyższej jakości oraz terminowości świadczonych usług
    • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i wyposażenia, znajdującego się w pralni zgodnie z wytycznymi
    • wdrażanie przyjętych zasad współpracy z poszczególnymi klientami

    PROFIL PRACOWNIKA:

    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • wytrzymałość i gotowość do pracy fizycznej,
    • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność obsługi komputera.

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość procesów pralniczych.

    W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

    • ciekawa i pełna wyzwań,
    • stabilna – jesteśmy na rynku już od 68 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
    • przyjazna – taką mamy atmosferę,
    • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
    • obfita - w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
    • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron:
    www.tzmo-gobal.com oraz www.citonet.pl

    Prosimy o umieszczenie odpowiedniego numeru referencyjnego w temacie wiadomości oraz dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.