Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista linii malowania i śrutowania w dziale automatyki magazynowej

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie podległym zespołem,

  • nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych,

  • kontrolowanie procesu produkcji i właściwego wykorzystania maszyn i urządzeń,

  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP,

  • wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na malarni,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość programu Excel.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,

  • stały kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy magazynowe. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół ekspertów.

Przewiń do profilu firmy

• Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

• Posiadasz wiedzę o procesie malowania i śrutowania?

• Jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną ?

• Chcesz pracować na samodzielnym stanowisku?

• Pragniesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z blisko 50 letnią tradycją na rynku systemów składowania?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!