Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista linii produkcyjnej

MAUGO POLAND Sp. z o. o.

Wolności 1A

Wieszowa (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na przestrzeganiem przez pracownikow standardów bhp,

  • Codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu,

  • Kontrola terminowości realizacji planów produkcyjnych,

  • Aktywne uczestnictwo w pracy zespołu,

  • Nadzór nad prawidłowym ewidencjonowaniem czasu pracy pracowników,

  • Stwarzanie pracownikom warunków ułatwiających adaptację do pracy i podnoszenie kwalifikacji, przydzielanie zadań i wspieranie w ich prawidłowej realizacji,

  • Identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność kierowania zespołem,

  • Odpowiedzialność za wykonaną prace i powierzone mienie,

  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle Automotive,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętność planowania pracy własnej i zespołu, umiejętność podejmowania decyzji, wyznaczania celów, delegowania zadań i ich egzekwowania),

  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych (UDT).

To oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Maugo Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, która specjalizuje się w wytłaczaniu metalowych elementów dla krajowych oraz zagranicznych klientów z branży motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy