Oferta pracy

Brygadzista

ZadbanoO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przeprowadzaniem procesów magazynowych

  • efektywna realizacją procesów magazynowych

  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń

  • wykonywanie powierzonych zadań, raportowanie i współpraca z kierownikiem magazynu

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz nadzór nad powierzonym sprzętem i wyposażeniem magazynu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość procesów operacyjnych

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

  • nastawienie na pracę zespołową

  • skuteczność w działaniu

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również zmiana nocna)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię

  • dostęp do benefitów firmowych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy