Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fenix Poland tworzą ludzie posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień współpracujemy z sukcesem z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi dostarczając setki Pracowników Tymczasowych. Zajmujemy się również rekrutacją pracowników zagranicę oraz doradztwem zawodowym. Aby spełniać stawiane nam wyzwania, każdego dnia jesteśmy otwarci na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku pracy.

    W związku z nowymi wyzwaniami i projektami, które nas czekają w najbliższym czasie potrzebujemy poszerzyć szeregi naszego zespołu.
    Brygadzista

    Zadania:

    • Nadzór nad działem produkcji części
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej
    • Zarządzanie zespołem ok. 20 osobowym (koordynowanie i planowanie pracy)
    • Stała współpraca z kierownikiem i dyrektorem produkcji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Umiejętność organizowania, nadzorowania i planowania produkcji
    • Mile widziana znajomość oprogramowania CNC, Fanuc, Handenhain
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
    • Pracę na jedną zmianę 6:30- 14:30
    • Wynagrodzenie od 3600 zł brutto
    • Możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy
    • Premia uznaniowa do 500zł brutto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Fenix S.A. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

    Fenix S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź, jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:

    • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
    • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią roz-porządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
    • posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgo-dy w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
    • Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Fenix S.A. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”