Logo Pracuj.pl

Brygadzista

Wipasz S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem Działu- Uboju/Dzielenia lub Pakownia
  • Organizacja pracy ok. 30 podległych pracowników działu
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie przyjęcia i wydania towaru
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych w zakresie przestrzegania zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i innych obowiązujących zasad systemu HACCP
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie przestrzegania i ciągłego doskonalenia zasad systemu HACCP oraz innych wdrażanych systemów i standardów oraz monitorowanie wyznaczonych Krytycznych Punktów Kontroli i zwykłych Punktów Kontroli

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem i organizacji jego pracy
  • Odpowiedzialności i dyspozycyjności (praca zmianowa)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do świąt w kwocie od 800 do 1000 złotych)
  • Karta Multisport
  • Program rekomendacji pracowników (od 500 do 1000 złotych)
  • Darmowe posiłki regeneracyjne
  • Odzież robocza
  • Wsparcie szkoleniowe oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych, lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.

Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Brygadzista, lubelskie