Brygadzista

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o.

128

Lubień Kujawski

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnym zakładzie w Lubieniu Kujawskim wysokiej jakości spożywcze tłuszcze zwierzęce dla przemysłu spożywczego, paszowego i kosmetycznego oraz białka dla przemysłu spożywczego.

 W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Brygadzista
Miejsce pracy: 87-840 Lubień Kujawski, strefa przemysłowa – Kaliska 146

Twoje zadania:

  • nadzór nad zadaniami wykonywanymi przez operatorów produkcji w ramach nadzorowanej brygady,
  • realizacja prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia jakości i bezpieczeństwa wyrobów gotowych,
  • realizacja prawidłowej eksploatacji urządzeń będących na wyposażeniu działu produkcji,
  • wypełnianie dokumentów produkcyjnych oraz wykonywanie zapisów w systemie komputerowym JDE,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • obsługa komputera,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • chęć pracy w systemie 3-zmianowym, 5 dni w tygodniu.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B.,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • uprawnienia SEP E1,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w branży spożywczej,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy