Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista Magazynowy

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

BROS Sp. z o.o. Sp. k.

Karpia 24

Poznań

Jesteśmy największym polskim producentem wysokiej jakości preparatów przeciw owadom oraz nawozów przeznaczonych do domowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie 10 osobową grupą pracowników magazynowych
  • nadzór nad wszystkimi procesami w magazynie
  • praca II zmianowa
  • podział i koordynowanie zadań podległej grupy pracowników
  • stosowanie w praktyce procedur i zasad BHP

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • predyspozycje do zarządzania podległym zespołem
  • wiedza dotycząca gospodarki i procesów magazynowych
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane
  • zaangażowanie i sumienność
  • bardzo dobra samoorganizacja.

Oferta:

  • umowę o pracę
  • współpracę z młodym, zaangażowanym zespołem
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ubezpieczenie na życie
  • opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne