Oferta pracy

Brygadzista magazynu

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu ( pracowników magazynu, operatorów wózka widłowego i kierowców) zgodnie z procedurami firmy

  • Zarządzanie przepływem dokumentów między powiązanymi działami dla wszystkich operacji magazynowych, w tym wycofań materiałów, wniosków o zakup, przyjęć materiałów i transferów między magazynami

  • Utrzymanie zapasów poprzez monitorowanie codziennych czynności magazynowych, liczby cykli i kontroli na miejscu

  • Zapewnienie właściwego i bezpiecznego obchodzenia się z materiałami wymagającymi specjalnego traktowania i ich przechowywanie

  • Postępowanie zgodnie z polityką przepływu materiałów, zgodnie z procedurami firmy: FIFO, FEFO itp.

  • Terminowa realizacja transakcji systemowych

  • Kontrola ustalonego wykazu materiałów eksploatacyjnych

  • Sprawdzanie zamówień zgodnie ze specyfikacjami

  • Obsługa zwrotów od klientów i produkcji oraz dokonywanie formalności

  • Odbieranie, przechowywanie i wydawanie wyrobów gotowych, surowców, materiałów eksploatacyjnych i materiałów promocyjnych

  • Stosowanie procedur i metod przechowywania w obszarze magazynowania

  • Prowadzenie inwentaryzacji oraz przygotowywanie i utrzymywanie formularzy, rejestrów i raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata pracy zawodowej na stanowisku związanym z zarządzaniem pracownikami w obszarze gospodarki magazynowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość standardowych koncepcji i praktyk w magazynie lub środowisku magazynowym

  • Dobre umiejętności analityczne z umiejętnością wykonywania dokładnych obliczeń matematycznych.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)

  • Podstawowa wiedza na temat budowania i zarządzania zespołem

  • Zorganizowanie i odpowiednie zarządzaniem czasem

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe na kierunku logistyka lub pokrewne

  • Doświadczenie w branży e-commerce

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet świadczeń pracowniczych obejmujący między innymi opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Roczna premia (zależna od rocznych wyników firmy i wyników indywidualnych)

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy

  • Pracę w systemie jedno zmianowym w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

  • Ogólnodostępny parking dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • Roczna premia

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Al Fakher jest największym międzynarodowym producentem i światowym liderem na rynku wyrobów tytoniowych do fajki wodnej. Z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zatrudnia ponad 1000 osób w sieci produkcji i dystrybucji oraz eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy