Oferta pracy

Brygadzista Magazynu

Black Red White S.A.

Artura i Franciszka Radziwiłłów 30

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, kontrola i rozliczanie pracy podległego zespołu zapewniająca efektywne, terminowe wykonywanie zadań

  • Nadzór nad realizacją procesów magazynowania towarów oraz dbałość o optymalne wykorzystanie powierzchni

  • Nadzór nad przyjęciem dostaw, weryfikacja zgodności jakościowej oraz ilościowej na podstawie dokumentacji

  • Kontrola i akceptacja poprawności formowania palet do wysyłki

  • Kontrola stanów magazynowych zgodnie z dokumentacją oraz zapisami w systemie, udział w okresowych  inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadasz umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Jesteś samodzielny i umiesz podejmować decyzji pod presją czasu

  • Jesteś zaangażowany i odpowiedzialny

  • Jesteś nastawiony na osiąganie wyników

  • Umiesz obsługiwać komputer i pakiet MS Office

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie

  • Mile widziane  aktualne – potwierdzone przez UDT - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wszystkich typów (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Dofinansowanie wypoczynku urlopowego

  • Świadczenie pieniężne na święta

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Dom, to nie tylko budynek i meble ale przede wszystkim ludzie. W Black Red White dbamy o to by nasi pracownicy z pasją i zaangażowaniem pracowali na wspólne dobro. Dzięki takim osobom tworzymy zgrany team, w którym każdy może mierzyć się z wyzwaniami, czerpać inspiracje i wykazywać przy realizowaniu powierzonych mu zadań. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią rodziny BRW.

Przewiń do profilu firmy