Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Magazynu

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 14.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Starachowice
    Region: świętokrzyskie
    STA/MG/1

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie bieżącą pracą podległych pracowników na magazynie, wyznaczanie bieżących celów oraz kontrola ich realizacji
    • Zapewnienie prawidłowej organizacji pracy i utrzymanie porządku w magazynie
    • Planowanie i organizacja prac operacyjnych w magazynie
    • Prawidłowe wdrażanie i przestrzeganie standardów pracy, bezpieczeństwa i jakości
    • Nadzór nad dokumentacją magazynową

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w magazynie
    • Umiejętność kierowanie zespołem
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
    • Znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych
    • Uprawnienia na wózek widłowy
    • Pozytywne nastawienie, entuzjazm
    • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę
    • Szansę wzbogacenia swojego doświadczenia zawodowego
    • Możliwość rozwoju zawodowego