Logo Pracuj.pl

Brygadzista Magazynu

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Stryków, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

SKLEPY KOMFORT S.A.

Stryków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu zgodnie z przepisami BHP i p.poż.
  • Prowadzenie ewidencji czynności i czasu pracy podległych magazynierów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie SAP
  • Dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi
  • Dbałość o minimalizacje strat i uszkodzeń towarów w magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach bieżących i rocznych
  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań (m.in. kompletowanie, pakowanie, załadunek towaru)
  • Wykonywanie innych poleceń Kierownika Magazynu w zakresie gospodarki magazynowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i koordynowania pracy zespołu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP WMS lub EWM

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • bezpłatny dojazd do pracy z terenu Łodzi
  • dostęp do ebooków i audiobooków
  • paczki świąteczne
  • premia do 10% wynagrodzenia podstawowego

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Brygadzista Magazynu, Stryków 1 N, Stryków