Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista Magazynu Wyrobów Gotowych/ Operator Wózka Widłowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    H+H Polska Sp. z o.o.

    H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem i dostawcą materiałów z betonu komórkowego na rynku europejskim. Na polskim rynku firma jest obecna od marca 2006 roku. H+H Polska dostarcza pełną gamę produktów z betonu komórkowego, który jest materiałem konstrukcyjno-izolacyjnym. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Zarządzanie zespołem Pracowników ok. 7 osób (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów),
    • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych Pracowników,
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów przez podległych Pracowników,
    • Nadzór nad prawidłowością  rozładunku, paletyzacji i składowania wyrobów gotowych na Magazynie i na pojazdy Klientów,
    • Kontrola obiegu dokumentów magazynowych,
    • Sprawdzanie bieżących stanów magazynowych,
    • Przeprowadzanie inwentaryzacji kwartalnych oraz rocznej,
    • Składanie zamówień na materiały, sprzęt i narzędzia potrzebne do pracy Magazynu,
    • W razie konieczności – zastępowanie Operatorów Wózków Widłowych na Magazynie.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych,
    • Znajomości zasad funkcjonowania Magazynu,
    • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

    OFERUJEMY:

    Stabilne zatrudnienie
    i umowę o pracę
    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    i premię
    Prywatną opiekę medyczną
    i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny
    Serdeczną atmosferę
    w pracy
    Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
    W ramach ZFŚS premię bożonarodzeniową, wielkanocną, paczki na święta dla dzieci

    Administratorem danych jest H+H Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 03-046, Kupiecka 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    bottom