Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista - Majster budowy

KORNEL KORALEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO INWESTYCYJNE

6 8006 900 brutto / mies.
  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • pracodawca nie wymaga CV

Przedsiębiorstwo Budowlano Inwestycyjne Kornel Koralewski

To firma powstała w 2010 roku na podstawie kadry z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Realizujemy różnego rodzaju inwestycje głównie na terenie wyspy Wolin (Międzyzdroje, Świnoujście, Wolin i okolice).

Jesteśmy firmą budowlaną realizującą inwestycje związane z budową dróg, chodników, parkingów, przyłączy wod-kan, robót ziemnych itp.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • organizacja pracy zespołu
  • współpraca z kierownictwem
  • kontrola nad powierzonym sprzętem
  • zamawianie materiału na budowę
  • sprawozdawanie z przebiegu realizacji
  • utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP.
  • dbanie o jakość prac na budowie oraz o wizerunek firmy

Jeżeli nie spełniasz jakichś z poniższych kryteriów zadzwoń. Jesteśmy otwarci na osoby chcące się rozwijać.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku brygadzisty przy pracach brukarskich i przyłączeniowych
  • umiejętności zarządzania małym zespołem pracowników
  • umiejętności przydzielania zadań podlegającym pracownikom
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności czytania prostych projektów
  • umiejętności obsługi niwelatora (wytyczania w terenie, praca z geodetą)
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B
  • kultury osobistej

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat przez cały rok
  • Pracę całoroczną
  • pracę od poniedziałku do piątku do 16.00
  • Umowę docelowo na czas nieokreślony
  • stabilne zatrudnienie w firmie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego - realizujemy szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę bez delegacji na terenie Międzyzdrojów i okolic
  • komputer i telefon służbowy

Jesteś zainteresowany? Dołącz do nas!

Więcej informacji o nas na stronie internetowej lub pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne