Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista – Majster

KLONEK JOACHIM KLONEK

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • szkolenie pracowników, codzienne rozdzielanie im obowiązków,

  • dobra komunikacja, reagowanie na problemy pracownicze i budowanie atmosfery pracy zespołowej,

  • obsługa maszyn i urządzeń w branży metalowej, rozwiazywanie problemów,

  • kontrola jakości.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (branża metalowa), w tym co najmniej 2 lata na stanowisku Brygadzisty,

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • wysoka motywacja i zaangażowanie,

  • umiejętność organizowania pracy,

  • mile widziana znajomość maszyn i procesów obróbczych.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole,

  • wsparcie doświadczonych kolegów,

  • umowa zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.