Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista / Majster (m/k) Produkcja elementów z betonu architektonicznego

Strokol DPPersonalberatung

  • Bawaria , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołu pracowników polskojęzycznych na hali produkcyjnej (elementy prefabrykowane)

  • Wsparcie przy planowaniu produkcji

  • Wspieracie w monitorowaniu i kontroli produkcji

Nasze wymagania

  • Ukończone wyksztalcenie zawodowe / lub technikum / lub studia wyższe budowlane

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy na budowie lub przy produkcji elementów prefabrykowanych lub podobne

  • Znajomość odpowiednich materiałów i norm

  • Praktyczne umiejętności rzemieślnicze i wiedza w zakresie prefabrykatów betonowych

  • Umiejętność czytania planów szalunkowych (deskowań)

  • Znajomość języka angielskiego B2. Chęć do nauki j. niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o prace na czas nieokreślony w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Wprowadzenie w procesy produkcji

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe

  • Koszty przejazdu na rozmowę pokrywa pracodawca

  • Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacja

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Fritz-Schäffer-Straße 1, 53113 Bonn

Telefon: 0049/162 2193-545

www.strokol.de

O nas

Jesteśmy średniej wielkości firma rodzinna (35 osób) od trzeciej generacji. Nasza siedziba znajduje się na Bawarii, Środkowa Frankonia (Niemcy). Produkujemy indywidualne rozwiązania z elementów prefabrykowanych w zakresie elewacji z betonu architektonicznego. Produkujemy przede wszystkim niestandardowe elementy opracowywane według indywidualnego projektu, które odlewane są na zamówienie. Do każdej tego typu realizacji stosujemy betony o specjalnie zaprojektowanych składach i zoptymalizowanych procesach produkcji. Zespół specjalistów realizuje projekty w skomplikowanej technologii betonu, np. nowoczesnych i klasycznych elewacji, okien i drzwi, klatek schodowych z balustradami, kolumnami i filarami jak kompleksowe rozwiązania architektoniczne.

Do naszej produkcji-manufaktury poszukujemy Brygadzisty (m/k), który chciałby wspierać Kierownika Produkcji oraz rozwijać się razem z nami następnych parę lat.