Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista-Majster

  • Wielka Brytania
  • Specjalista
  • 02.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR MANAGMENT Spółka z o.o. Spółka komandytowa

    Starannie wyselekcjonowany zespół naszej firmy składa się z doświadczonych specjalistów, z których każdy posiada wiedzę w szczególnym obszarze HR. Dzięki temu każdy z nas może służyć doświadczeniem, aby prowadzone projekty odznaczały się starannością i profesjonalizmem.

    Naszym celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR.

           Dla naszego klienta, firmy MBUD LTD która zajmuje się wykonywaniem skomplikowanych obiektów budowlanych na terenie krajów europejskich poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Region: Wielka Brytania

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy Brygadzistów-Majstrów do prac przy budowie sklepów Lidl od podstaw.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku minimum rok
    • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zakwaterowanie
    • przejazdy / przeloty
    • narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.