Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista

  • Malbork, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sport, to pasja i zaangażowanie ludzi w spełnianiu swoich marzeń. Inspiracja do przekraczania swoich granic. Właśnie takie wartości połączyły zespół ludzi, którzy dali początek Firmie KS SPORT i tak towarzyszą nam do dziś, tak powstała sieć sklepów multibrandowych oferujących produkty wiodących, sportowych marek. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty to mix, który od 2008 roku pozwala nam z sukcesem budować silnią markę. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy energicznych osób, które razem z nami chcą zdobywać dalsze doświadczenia i budować jeszcze lepszy KS SPORT.

    aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Brygadzista
    Miejsce pracy: Malbork

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • zarządzanie zespołem podległych pracowników – wdrażanie nowych pracowników, wyznaczanie, kontrolowanie i egzekwowanie zadań, nadzór nad pracą Magazynierów,
    • realizacja zamówień – magazyn logistyczny z odzieżą i obuwiem,
    • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP na magazynie,
    • nadzór nad dokumentacją, przyjęciem dostaw,
    • pomoc pracownikom w rozwiązywaniu bieżących problemów pracowniczych,
    • współpraca z kierownictwem.

    Aplikuj, jeśli:

    • posiadasz min. wykształcenie średnie,
    • masz doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
    • obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,
    • cechujesz się rzetelnością, uczciwością i dbasz o powierzony sprzęt,
    • potrafisz organizować pracę, jesteś samodzielny,
    • kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów,
    • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem,
    • posiadasz prawo jazdy kat. B.

    Gwarantujemy Tobie:

    • pełnowymiarowe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • umowę o pracę, pewne wynagrodzenie, premię za Twoje zaangażowanie i „dobrą robotę”,
    • dostęp do grupowego ubezpieczenia,
    • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wg indywidualnych potrzeb,
    • motywujące do realizacji sportowych pasji środowisko pracy - dostęp do sali sportowej, rabaty pracownicze na asortyment wiodących marek sportowych, imprezy integracyjne,
    • dobry flow, zintegrowany i zadowolony zespół entuzjastów, indywidualne podejście do pracownika.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i LM za pomocą przycisku APLIKUJ z klauzulą dot. przetwarzania danych. W tytule wiadomości proszę wpisać: Brygadzista.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KS SPORT M.KUJAWA, M.KRAWCZYK SP.J. z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KS SPORT M.KUJAWA, M.KRAWCZYK SP.J.  z siedzibą w Malborku ul. Targowa 17, 82-200 Malbork danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Targowa 17, 82-200 Malbork, [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 miesięcy.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.

    W razie pytań możesz się skontaktować z nami lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: Targowa 17, 82-200 Malbork, [email protected]