Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Brygadzista Mechanik

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.

Stanisława Żółkiewskiego 34

Jakubskie Przedmieście

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestracji czasu pracy podległego zespołu pracowników

  • Tworzenie zestawień godzin pracy na zleceniach warsztatowych

  • Efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników.

  • Realizacja zadań wynikających z planów działań po reklamacyjnych

  • Zapewnienie sprawności działania maszyn linii technologicznych w zakresie mechanicznym

  • Prowadzenie działań prewencyjnych aby zapobiec awariom

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Współpraca z działem produkcyjnym

  • Przezbrajanie i regulacje bieżące maszyn

  • Udział w planowanych remontach i przeglądach oraz pracach serwisowych podległych maszyn i urządzeń technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu

  • Znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania schematów

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia i rozwoju kompetencji

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od poziomu kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie