Oferta pracy

Brygadzista - Mistrz zmianowy

BESTWELD Sp. z o.o.O firmie

25‐40 zł brutto / godz.
  • Papiernicza 7
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

BESTWELD Sp. z o.o.

Papiernicza 7

Łódź

Lokalizacja: Wydział spawalniczo - produkcyjny Łódź

BESTWELD jest prężnie rozwijającą się firma produkcyjną z branży metalowej, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji oraz produktów stalowych, przygotowania powierzchni oraz zabezpieczeń antykorozyjnych dla wszelkich branż przemysłu. Obecnie poszukujemy odpowiedniego Kandydata na stanowisko Brygadzista - Mistrz zmianowy w naszym zakładzie w Łodzi.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • odpowiedzialność za polepszanie standardów jakości
  • realizowanie wyznaczonego planu produkcyjnego
  • monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji
  • rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników
  • nadzór jakościowy
  • przegląd dokumentacji technicznej i technologicznej.
  • przygotowanie materiału pod wymagane złącza.
  • wykonywanie złączy metodą MIG/MAG drutem w osłonie gazów ochronnych.
  • kontrola wymiarowa konstrukcji spawanej.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego.
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG.
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • mile widziane uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w spawalniczej firmie produkcyjnej
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem pracowników
  • umiejętność planowania zadań i wywiązywania się z założonych terminów
  • konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • rzetelność w realizacji i rozliczaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych standardów i procedur produkcyjnych
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie jakościowe
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • bardzo dużą samodzielność w pracy
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju, szkoleń i awansu wewnętrznego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy