Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Mistrz Zmianowy

  • Świebodzice, dolnośląskie
  • Ciernie 157B, Świebodzice, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 12.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Metal-Plast to powstała w 1993 roku, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się recyklingiem PVC i produkcją profili  PVC dla budownictwa. Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC w kraju i za granicą. Jesteśmy liderem w naszej branży na rynku krajowym i wiceliderem na rynku europejskim. Firma jest członkiem organizacji Recovinyl. Zatrudniamy obecnie 160 osób. Nasz konsekwentny rozwój możliwy jest dzięki pracownikom, którym oferujemy stabilność zatrudnienia i nieustanne szanse rozwoju. Cenimy własną inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świebodzice

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
    • odpowiedzialność za polepszanie standardów jakości
    • realizowanie wyznaczonego planu produkcyjnego
    • monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji
    • rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem około 50 pracowników
    • umiejętność planowania zadań i wywiązywania się z założonych terminów
    • konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
    • rzetelność w realizacji i rozliczaniu powierzonych zadań
    • miejsce zamieszkania w promieniu 20 km od Świebodzic
    • komunikatywność
    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
    • doświadczenie we wdrażaniu nowych standardów i procedur produkcyjnych
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – office – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • motywacyjne warunki finansowe (atrakcyjny system premiowy)
    • bardzo dużą samodzielność w pracy
    • pracę w młodym, ambitnym zespole
    • możliwość rozwoju, szkoleń i awansu wewnętrznego
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników

    Prosimy  o dodanie w aplikacji treści klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres:

    P.H.U.P. Metal-Plast Sp. z o.o. Sp. kom.
    58-160 Świebodzice, ul. Ciernie 157b
    kom./mobile: + 48 608 063 837 / + 48 784 037 719

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez PHUP Metal-Plast Sp.  z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Świebodzicach, ul. Ciernie 157B danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie dodatkowych  danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez PHUP Metal-Plast Sp.  z o.o. Sp. Kom. przed cofnięciem zgody.