Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brygadzista – Monter instalacji fotowoltaicznej

STILO ENERGY S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji fotowoltaicznych

  • zarządzanie zespołem monterów instalacji fotowoltaicznej

  • prace elektryczne

  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC

  • konfiguracja inwerterów

  • montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego

  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych

  • prace związane z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

  • opieka serwisowa klientów firmy

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie montażu systemów PV

  • uprawnienia SEP E i D do 1kV

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy na wysokościach

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • dobra organizacja czasu pracy zespołu

  • dyspozycyjność i solidność

  • gotowość do realizacji zleceń na wcześniej określonym obszarze Polski

  • miejsce do składowania komponentów niezbędnych do realizacji instalacji PV

Mile widziane

  • uprawnienia UDT – fotowoltaika

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE

  • umowa o pracę / umowa o współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • karta MultiSport

  • szkolenia specjalistyczne

  • profesjonalne narzędzia pracy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy