Oferta pracy

Brygadzista - Monter rurociągów

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad montażem rurociągów i połączeń kołnierzowych

  • Uczestnictwo w przygotowanie rur do spawania (zatwierdzenie poprawności wstępnego montażu)

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacja techniczną (izometrią)

  • Uczestnictwo przy wykonywaniu prób szczelności

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Nadzorowanie i koordynację robót prowadzonych na budowie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny

  • Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • Certyfikat SCC/VCA (w razie braku pomagamy w jego uzyskaniu).

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego/izometrycznego

  • Mile widziane uprawnienie zgodne z normą EN 1591-4 dotyczące połączeń kołnierzowych

  • Umiejętność organizacji pracy podległej brygady

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW i ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.