Oferta pracy

Brygadzista

Ideal Work Germany Sp. z o.o. O firmie

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Masz doświadczenie w pracy fizycznej? Zgłoś się!

Zostań na dłużej z IDEAL – poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w firmach logistycznych w Niemczech na dłuższy okres!

Brygadzista z j. niemieckim

Znasz podstawy języka niemieckiego lub dobrze mówisz po angielsku? Szukasz solidnego pracodawcy? Masz doświadczenie w pracy fizycznej i koordynacji zespołów? Jesteś gotowy od zaraz wyjechać do Niemiec? Ta oferta pasuje do Ciebie IDEALnie!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • dodatek funkcyjny
  • zakwaterowanie w mieszkaniach lub pensjonatach w pełni wyposażonych w meble i sprzęt
  • darmowe zakwaterowanie po przepracowaniu 6. miesięcy
  • opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec

Wymagamy:

  • uczciwości i pracowitości
  • doświadczenia w koordynowaniu zespołów
  • umiejętności współpracy
  • sprawności fizycznej
  • gotowości do wyjazdu do pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

 Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • ścisła współpraca z koordynatorem oraz niemieckim kierownikiem hali
  • rozładunek i załadunek kontenerów
  • dbałość o porządek w miejscu pracy
Złóż swoją aplikację, skontaktujemy się z Tobą!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej [email protected] Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy